Zachwyt gości tkwi w szczegółach.

Rozgość się – Pomożemy Ci we wszystkim.

Jesteśmy tu po to, byś mógł robić świetne wrażenie na swoich gościach. Świece stworzą ku temu klimat.
Pomożemy wybrać odpowiednią świece, oraz stworzyć gustowne opakowanie.

1

Wybór pojemników

Zależy nam na tym, abyś miał wybór i sam decydował jak ma wyglądać Twój wymarzony produkt. Na początek skupmy się na wyborze pojemnika na świecę. Posiadamy w ofercie całą gamę różnorodnych wariantów. Szklanki cylindryczne okrągłe, kwadratowe, czy też pojemniki z nakrętką. Sprawdź i zdecyduj sam.

Stwórz swój produkt

2

Zapachy

Kolejny krok to wybór zapachu. Tutaj masz pole do popisu, zdecydowanie znajdziesz swój ulubiony zapach. Dobieraj zniewalające aromaty, łącz je ze szklanym pojemnikiem i rozkoszuj się ucztą dla wzroku oraz węchu.

Stwórz swój produkt

3

Zdobienia

Jako doświadczony producent świec wyróżniamy się ogromną dbałością i starannością przy procesie zdobienia pojemników i nie tylko. To Ty decydujesz co znajdzie się na Twoim produkcie, a my zrobimy wszystko aby Cię oczarować i spełnić Twoje oczekiwania.

Stwórz swój produkt

4

Przykrywki

Przykrywki to kolejny element Twojej świeczki. Nadaje efekt pełnego wykończenia i elegancji. Do wyboru przykrywki drewniane oraz z korka, mogące również pełnić rolę podstawki. Naturalne drewno idealnie komponuje się z różnego rodzaju świeczkami.

Stwórz swój produkt

5

Opakowania

Pewnie nie jest Ci obce stwierdzenie „klient kupuje oczami” prawda? Warto zatem pomyśleć o wyjątkowym opakowaniu. Takie właśnie rozwiązanie możemy Ci zaproponować – wyjątkowe, przykuwające uwagę i cieszące oko. Łączymy ze sobą zapach, design i opakowanie tworząc spójną całość.

Stwórz swój produkt

6

Woski

Najważniejsza część naszej pracy to starannie wyselekcjonowane surowce. Tworząc świece dla naszych klientów bazujemy na najlepszej jakości naturalnych woskach sojowych oraz palmowych. Zachęcamy do zapoznania się z korzyściami, które płyną z wykorzystania naturalnych wosków przy produkcji świec dla Twojej firmy.

Stwórz swój produkt

Wybierz spośród gotowych produktów

1

Zestawy

Zestawy świec to głównie świece do dekoracji pomieszczenia i świece stołowe, zdobiące stół w domu czy restauracji. Świece w zestawie doskonale nadają się na stroiki świąteczne, czy też do spa. Pięknie wypełniają płomieniem przestrzeń delikatnie rozświetlając pomieszczenie.

Więcej

2

Świece bryłowe

Robienie upominków bliskim osobom sprawia mnóstwo frajdy. Z naszego doświadczenia wynika, że świeca bryłowa może być całkiem trafnym wyborem. Dzięki eleganckiemu opakowaniu, produkt jest praktycznie gotowy do wręczenia, nawet podczas wyjątkowych okazji. Warto jednak wybrać jeden z bardziej uniwersalnych wariantów estetycznych i zapachowych.

3

Woski zapachowe

Jesteśmy producentem świec, który w swojej ofercie posiada również woski zapachowe do kominków. Jeśli jesteś już właścicielem specjalnego kominka, dzięki zastosowaniu zapachowego wosku możesz zamienić swój dom w kolorową łąkę aromatów, czy też cytrusowy ogród. Na uwagę zasługuje różnorodność aromatów.

4

Świece do masażu

Świece do masażu wykonane są na bazie wosku sojowego, zawierają wyłącznie wosk sojowy, który jest całkowicie naturalny, bez sztucznych dodatków.
Ponadto mogą być wzbogacane masłami do ciała takimi jak masło shea, masło kakaowe, masło mango, czy też masło awokado.

5

Podgrzewacze

Podgrzewacze o wydłużonym czasie palenia do 8h oraz wyższej budowie są świetnie spisującym się produktem wykorzystywanym w obiektach gastronomicznych, przy tworzeniu imprez cateringowych, czy jako dodatek do aranżacji wnętrz hoteli, restauracji lub spa. Ponadto stworzą idealny, romantyczny klimat w Twoim domu.

6

Lampiony

Aby ożywić wnętrze Twojego domu, czy też ogrodu proponujemy starannie wykończone lampiony dekoracyjne. Oferujemy wyłącznie ekologiczne wyroby, wykonane na bazie czystego wosku, który nie zawiera w swoim składzie materiałów modyfikowanych genetycznie, herbicydów i pestycydów.