Nazywam się Damian Olejnik, swoją przygodę z produkcją rozpocząłem w 2006 roku.

Produkcję świec uruchomiłem w roku 2016 roku, jako firma Olynk Damian Olejnik tworząc produkty z marką własną oraz obcą.

Rozwój oraz pozytywny odbiór produktu na rynku spowodował, że w roku 2017 utworzyliśmy spółkę Olynk, która realizuje duże wolumeny sprzedaży.

Doświadczenie, i pasja tworzenia świec przełożyła się na powstanie produktów, za które ręczę moim własnym nazwiskiem. Oferujemy usługę produkcji świec dla marek własnych (tzw. „private label”). Tworzymy dla renomowanych firm w kraju i Europie.

Rozwój, zwiększanie możliwości produkcyjnych oraz sprzedaż ukierunkowane są na produkty ekologiczne, naszym głównym założeniem pozostaje wykorzystywanie zasobów odnawialnych lub powstałych w procesach przetwarzania wtórnego. Produkujemy świece zapachowe, podgrzewacze, świece bryłowe oraz świeczki w pojemnikach: szklanych, metalowych oraz z biodegradowalnych.

Nasza produkcja to głównie kolekcje „private label”, które trafiają do odbiorców w całej Europie.

Asortyment świec charakteryzuje się niezwykłą dbałością i wrażliwością na dzisiejsze oczekiwania społeczności, w tym o wymiarze naturalnym i ekologicznym. Od 2020 roku wdrażamy politykę stosowania surowców pochodzących z krajów UE. Stawiamy również, na współpracę z lokalnymi dostawcami usług oraz produktów.

Oferując kompleksową realizację procesu produkcyjnego, Firma Olynk wykorzystuje fachową wiedzę i umiejętności. Posiadamy także zaplecze w postaci miejsca i sprzętu, w którym dziennie możemy wyprodukować kilka tysięcy świec. Podczas współpracy dokładamy wszelkich starań, aby urzeczywistniać wizje Klientów oraz spełniać ich oczekiwania.

Twórca Damian Olejnik

Jak powstało nasze logo ?

1

Na początku pojawiła się idea, że stworzymy świece które będą tworzyć oryginalny blask.

Nasze świece będą magiczne, a płomień wyjątkowy w każdej z nich. Świece sojowe mają palić się równym delikatnym płomieniem, natomiast stearynowe lekko rozbieganym. Setki prób, które miały miejsce, prowadziły nas coraz bliżej „kosmosu”. Tak określałem światło, które się w nich pojawiło. Porównując (uwielbiam analogię)do tego co obserwujemy na niebie. Gapiąc się godzinami w ten płomień, chciałem stworzyć coś równie pięknego. Wiedziałem, że logo będzie pełne kosmosu.

2

Na pierwszym szkicu pojawiły się okręgi. Okręgów było kilka. Każdy z nich lśnił złoto- żółto barwą, a na jednym z pierścieni pojawiła się orbita – kula, stłamszona pierścieniami.

Naturalnie pojawiła się myśl, aby zdjąć odrobinę ciężaru z tej orbity. Z pomocą przyszedł nie kto inny jak Michał Anioł, który rzeźbił odrzucając niepotrzebne elementy swojej bryły. „Widziałem przed oczami”- jak tworzy, odrzuca kolejne kawałki i ukazują się jego słynne: „walki centaurów z Lapitami”. Pozwoliło to na pozbycie się pięknych pierścieni znajdujących się wtedy w logo. Gdy pozostały już dwa pierścienie, pojawiło się pytanie: czy logo straci swoją magię gdy odrzucę jeszcze jeden pierścień ?

Dlaczego Olynk ?

Naszą misją jest sprzyjanie kontaktom międzyludzkim.

Głęboko wierzymy, że świat potrzebuje ludzkich: rozmów, spotkań, opowiadań, uczuć.

Firma Olynk wiodącym „Ambasadorem Dobrych Chwil”, poprzez dostarczanie świec przyjaznych środowisku.
Świec z charakterem oraz „duchem”, który sprzyja dobrym, jasnym chwilom przy świecach.

Jak pracujemy?

Jesteśmy dowodem na to, że świece mogą być pasją.

Świece nie są kojarzone zbyt często z innowacją, ale my widzimy je inaczej.
Przyjrzeliśmy się temu, co łatwo przeoczyć, i poświęciliśmy wyjątkową uwagę detalom.

“W każdym naszym projekcie jest ogień.”

Olynk to idea połączenia wyrafinowanego designu i znajomości wielu technologii składających się w oryginalny produkt, jakim są świece, woski oraz lampiony do wnętrz komercyjnych i prywatnych.

Rozumiemy Biznes

Piękna świeca potrafi stworzyć klimat, który decyduje o biznesowym sukcesie.

Dobre opinie tworzą się w dobrym klimacie. W blasku świec.
Nasze produkty same zrobią pierwsze wrażenie na Twoich klientach.
Olynk dostarczy im coś wyjątkowego, o czym będą oni mogli opowiedzieć dalej. Tak powstaje dobra opinia, która będzie pracować na Ciebie przez lata.

Co robimy ?

Produkujemy świece spersonalizowane DLA FIRM.

Produkujemy świece, woski, lampiony z naturalnych surowców: z wosku palmowego, pszczelego, sojowego. Firma Olynk – producent szerokiej gamy świec dekoracyjnych, świec zapachowych, świec ozdobnych, wosków zapachowych, lampionów dekoracyjnych, lampionów ozdobnych oraz lampionów zapachowych.

U nas znajdziesz ekologiczne świece, ekologiczne zapachy – sklep internetowy Olynk.pl