Zapachowe mistrzostwo w każdej świecy - nasze doświadczenie, twój relaks. To nie tylko obietnica, to nasza pasja i doświadczenie, które wkładamy w każdy zapach. Nasze bogate doświadczenie w produkcji świec jest gwarancją, że każdy płomień przeniesie Cię w krainę relaksu. Doświadcz harmonii z naszymi perfekcyjnie zaprojektowanymi świecami, bo dla naszych mistrzów aromatu, Twój relaks to sztuka."

Producent świec – Private label
Nasze rzemiosło – Twoja marka!

Jesteśmy producentem świec sojowych, mistrzami w produkcji zarówno dużych jak i średnich wolumenów. Nasza pasja to świece, zarówno doskonałe w skali przemysłowej, jak i indywidualne dzieła sztuki dostępne w naszym sklepie online. Odkryj zapachowe rarytasy, które są efektem naszego doświadczenia i dedykacji, tworząc niezapomniane chwile zarówno dla naszych partnerów biznesowych, jak i klientów indywidualnych. Zapalmy razem magię!

Producent świec zapachowych

Jesteśmy wiodącym producentem świec zapachowych, specjalizującym się w ekologicznych rozwiązaniach. Nasze sojowe świece to nie tylko aromatyczna uczta dla zmysłów, ale także zrównoważony wybór dla środowiska. Każdy produkt, z naszym unikalnym logo, jest wyrazem naszego zaangażowania w produkcję ekologicznych światełek, które podkreślą piękno każdego wnętrza. Odkryj harmonię natury i designu w naszych ekologicznych świecach zapachowych – twój wybór, twój ślad zrównoważonej elegancji.”

 

Producent świec do masażu

„Nasze luksusowe świece do masażu to esencja najwyższej jakości relaksu. Wyprodukowane z wosku sojowego, oferują niezrównaną subtelność i gładkość podczas masażu. Nasze produkty łączą w sobie wyjątkową jakość zmysłowego doświadczenia z przyjaznością dla środowiska. Zanurz się w atmosferze pełnej delikatnych aromatów, które równocześnie pielęgnują Twoją skórę. Odkryj niezwykłe połączenie wykwintnej jakości i relaksu, z naszymi ekskluzywnymi świecami do masażu na bazie wosku sojowego.”

Produkujemy zestawy świec

Jako producent świec zapachowych i ozdobnych oferujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane produkty, wykonane w oparciu o najwyższej jakości surowce i zainspirowane tym, co w naturze najlepsze. Nasz asortyment obejmuje wyjątkowe świece zapachowe dedykowane przede wszystkim dla zwolenników naturalnych produktów. Oferujemy zestawy świec dedykowane specjalnym wydarzeniom.

Producent wosków zapachowych

Poza szeroką gamą świec dekoracyjnych, producent świec posiada w swoim asortymencie aromatyczne woski zapachowe do kominków. Stanowią one idealną propozycję dla wszystkich, którzy lubią otaczając się wyjątkowymi aromatami. Wystarczy mieć specjalny kominek, w którym umieszcza się wosk zapachowy, by w krótkim czasie nasze mieszkanie czy dom zostało otulone niepowtarzalną kompozycją aromatów. Oferowane przez nas produkty zostały wykonane na bazie najwyższej jakości ekologicznych surowców, dzięki czemu są przyjazne człowiekowi i nie szkodzą naturze.

Producent świec bryłowych

Ich blask i ciepło sprawia, że wnętrze wypełnia się przyjemną atmosferą, tworząc idealny nastrój do odprężenia. Świece, poza tym, że umilają nam relaks, stanowią także idealne dodatki ozdobne, które można wykorzystać do podkreślenia wnętrz mieszkalnych, hotelowych, recepcyjnych czy każdych innych, w których chcemy czuć się dobrze. Jako producent, oferujemy wyłącznie najwyższej jakości świece dekoracyjne, które poza funkcją praktyczną, mogą tworzyć bardzo gustowne elementy ozdobne, które z całą pewnością polubi każde pomieszczenie.

Dyfuzory

Spraw aby piękny zapach powitał Cię w łazience lub wejściu. Producent/Fabryka dyfuzorów zapachowych Olynk przedstawia produkty o zapachach z różnych zakątków świata.

Jak chcesz, aby pachniała Twoja przestrzeń? Rozgrzanym słońcem lasem iglastym, a może polem lawendy? A co powiesz na wspomnienie egzotycznej podróży do Tajlandii? Zapoznaj się z naszymi zapachami, wierzymy, że skradną nie tylko Twój nos, ale i serce na długo.

Wybierz producenta świec sojowych zapachowych, do masażu, wosków, świec bryłowych, z wieloletnim doświadczeniem w produkcji.

Jesteśmy twoja fabryka świec sojowych.

OLYNK proponuje najwyższej jakości produkty, do produkcji których używamy naturalne olejki zapachowe oraz woski sojowe. Jako producent świec zapachowych, oferujemy woski uwalniające intensywne aromaty przez bardzo długi czas. Proponujemy rozwiązania dla Twoich Gości spersonalizowane dla potrzeb biznesu. Szeroka gama zapachów, pojemników, opakowań. Fabryka w której pracujemy posiada zaplecze pozwalające na produkcje średnich i dużych wolumenów.